Logo

Wybrana aktualność

2016.10.11

Zapraszamy


Oferujemy indywidualną wycenę każdego transportu. Realizujemy także nietypowe zlecenia, naszym celem jest zadowolenie kontrahenta, gwarantujące stałą i długotrwałą współpracę. Liczą się dla nas wzajemne relacje oparte na zaufaniu i lojalności.        

Aktualności

Strony 1 z 2  > >>

2016.10.11
Nasi główni Klienci to firmy produkujące paliwa alternatywne, producenci trociny, otrąb, suszu jabłkowego i pasz.

Naczepy z systemem ruchomej podłogi, tzw. walkingfloor, doskonale spełniają się w transporcie wszystkich towarów ciężkich oraz materiałów sypkich, które wymagają dużej powierzchni ładunkowej. Pozwalają na transport towarów takich, jak: pasze, zboże, otręby, biomasa (trociny, zrębka ), paliwo alternatywne, śmieci, węgiel, żwir, jak również towarów na paletach, w workach, roklach i beczkach. Mechanizm samowyładowczy pozwala zaoszczędzić czas.

Nasza firma przez cały czas rozszerza i modyfikuje swoją ofertę, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Wszystkie nasze pojazdy oraz ładunki objęte są stałą polisą ubezpieczeniową w zakresie szkód w transporcie, na załadunku i rozładunku. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na stronie internetowej www.mbj-lublin.com.pl.

photo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.